IRCD FORUMLARI

¦ IRCdForumlari.NET Sevgi Dolu Bir Forum... ¦ www.ircdforumlari.net ¦ Webmaster Ve IRC Severlerin Buluşma Noktası ¦ |

Geri git   IRCD FORUMLARI > Güncel > Kültür ve Sanat

Seçenekler Stil
Okunmamış 05-28-2020, 12:22 PM   #1
Sifaa
Banned

Sifaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
3 Mesajina 4 Tesekkür Aldi
Standart Bana dediler ki Sevdiğin Adam için birşeyler yazabilir misin ?

Erkeğim için bir şey yazamam. çünkü “bir şey”,adamım gibi bir erkek için fazla yetersiz kalır. bu ona haksızlık olur. hangi kelimeyi kullansam, hangi cümleyi kursam onu anlatmak için eksik kalır. yine de biraz bahsedeyim size eşimden kalbimd3n.çiçek gibidir benim adamım,ama tutup koparamazsınız onu, öyle güçlü kökleri vardır ki hiçbir güç onu oradan, var olduğu topraktan istemediği sürece çıkarmaya yetmez. öyle dik omuzları vardır ki, hiç yıkılmayacak sanırsınız. yıkılmaz zaten. bazen yorulur, omurgası hafiften eğilir gibi olur ama anında toparlanır. yüzüne bir gülümseme kondurur ve güçlü omuzlarıya yeni bahçeler inşaa etmeye devam eder. fedâkarlığın kelime anlamıdır belki de. buram buram yaşanmışlık kokar benim kocam,gözlerine bakınca yılları görürsünüz sanki. fakat onca yaşanmışlığa rağmen ben bir kez olsun yılgınlık gösterdiğini, veya yakardığını duymadım görmedim sevdiğim adamın.hep umut dolu oldu, hep o umudunu bize, sevgimize verm3ye çalıştı.an o kadar mutlu olmuştum ki size anlatamam. kendim için değil, yanlış anlaşılmasın.Kocam gibi bir adamı gururlandırabileceğim için adamım gibi bir kadının sevdiği kadını olduğum için.o anki mutluluğumu anlatmaya gerçekten kelimeler yetmez. ben buraya hangi kelimeleri dökersem dökeyim yetersiz kalır. ha sorsanız sevdiğin adamla ilişkiniz nasıl diye,kocamla aramdaki ilişki pek iyi olmasa da benim hatalarınla,bunalttigim halde, o bilir onun için dünyaları yakacağımı. ben bilirim onun benim için dünyaları yakacağını,sevdiği kadının saçının bir teline dahi zarar verilemeyecek kadar sahiplendiğini bu bize yetiyor.
Sifaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Tag Ekle
adam, bana, birşeyler, dediler, için, misin, sevdiğin, yazabilir

Seçenekler
Stil