IRCD FORUMLARI

¦ IRCdForumlari.NET Sevgi Dolu Bir Forum... ¦ www.ircdforumlari.net ¦ Webmaster Ve IRC Severlerin Buluşma Noktası ¦ |

Geri git   IRCD FORUMLARI > Forum Oyunları > İçinden Geçenleri Söyle

Anketimiz: Hayata Karşı Sevgimizi Kaybetmeli Miyiz?
Evet 1 50,00%
Hayır 1 50,00%
Katılımcı sayısı: 2. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Stil
Okunmamış 05-29-2020, 10:17 PM   #1
Alyaa
Acemi User

Alyaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
2 Mesajina 2 Tesekkür Aldi
Standart Bu Gezegende Sıkıntı Var

Hayatta iyi kötü birçok insanla tanışıyoruz. Kimisi bize iyi geliyor kimisi ise ernerjisinden konuşmasından olsun anlıyorsun bazen umursanmadigini bazen varlığını bile dert olarak gördüğünü biliyorsun. Ama şu var ki bunu kim takar kafaya benim gibi herkesi memnun etmeye çalışanlar, kalbini kırmamaya özen gösterenler anlar belki başkalari da anlar benim gibi bilemem bunu. Edindiğin dostlar vardır mesafeler uzak olsa da sevgisini kalbinde hissedersin. Tek bir kelime etmesine gerek yok varlığı yeterdir dersin. Ama bazıları da vardır ki yani basında da olsa yüzüne de gulumsese sevgisini hissetmezsin. Bazen bazı hareketlerine rağmen umursamazsın ama elinde olmuyor insanın. Sevdiği kıymet verdiği insanları kolayca görmezden gelemiyor işte. Şu hayat şu koca dünya 3 günlük zaten kırmaya üzmeye de değmiyor bence. Onun yerine sevdiğimiz ya da bizi sevmeyenlere bile iyi güzel davranmak gerek. Biz o kişi olmamalıyız kapımızı kapatmamaliyiz yüzümüze kapatılan kapıya. Şunu öğrendim ki hayattan cidden kimseden beklentiye girmemek gerek. Kendinden bile bir şey bekleme huzuru ara, mutlulugu ara. Ufak bir gülümseme yeterlidir koca dünyanı aydınlatmaya. Bakma şu gezegendekilere onlar ancak kendi gibi düşünecek. Seni senden başkası anlamayacak. 💔💔💔💔

Bu gezegende sıkıntı var. Insanlar sahte samimiyet takınmış, sahte birer maske takınmış geziniyorlar. Şöyle bir söz duymuştum cidden çok doğru "Kimse kimseyi sevmiyor Ama herkes herkesle Samimi" çok doğru bence de.

Bu yazıyı okuyan arkadaşım sana bir sır vereyim mi ? Evet duymak istiyorsun. Söyleyeceğim. O içindeki çocuğu kaybetme, umudunu kaybetme, gülüşünü kaybetme, sevgini yitirme, o ruhundaki, kalbindeki hüznü seni sen yapani yitirme, biz her seyimizle güzeliz ve seni duymayan insanlardan Vazgeç Çünkü onlar seni anlamayacak duymayacak boşuna yorma o gönlünü, kalbini. Hayat sana Değer katanlarda gönlünde taht kuranlara bak. Sevgini Hak Edene Ver Ki Adalet Yerini Bulsun.
Alyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alyaa Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
ZeuS (05-29-2020)

Tag Ekle
gezegende, sıkıntı, var

Seçenekler
Stil